fbpx

Belediye Başkanı Twitter’da Tablet Çekilişi Yapıyor!

Yaklaşık 1 yıldır devam eden pandemi sürecinde eğitimde olan aksaklıklar günden güne artıyor. Eğitimin hala online olarak devam ettiği dönemde tablet veya bilgisayara sahip olmayan öğrenciler zorluk çekiyor. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’da twitter’da tablet ödüllü soru cevap yarışması yaparak eğitime destek veriyor.

Tablet Çekilişi

Tablet Çekilişi başlığıyla Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, online eğitimde ihtiyacı olan öğrencilere destek vermek için 100 kişiye online derslere katılabilmesi için tablet hediye ediyor. Tabi elektronik alete sahip olamayıp derse giremeyen öğrenciler bundan nasıl  haberdar olacak bu da akıllarda bir soru olarak kalıyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Twitter Adresinde;  Sevgili Gençler; “Efendimizin dünyaya teşrifini idrak ettiğimiz bu önemli günlerde, sizlere Efendimiz ile ilgili güzel bir soru sorduk. Etkinliğimizin ödülü 100 adet Tablet. Doğru cevabı verin, Retweet edin, 2 arkadaşınızı etiketleyin Son Tarih: Cuma Günü 18:00” bilgilerini vererek tablet çekilişi yaptığını duyurdu.

Şuana kadar 5 binden fazla twitter kullanıcısının katıldığı bu etkinliği 3 bine yakın kişi retweet ederek katılma isteğinde bulundu. Eğer siz de katılmak istiyorsanız tweet’e tıklayarak kuralları takip ederek katılabilirsiniz.

Tepki Ver

0
1
-1
0
0

Benzer Yazılar


Tüm Yorumlar (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Kayıt Ol.