Eve Kapananlar İçin Birbirinden Eğlenceli 13 Netflix Dizisi

Doğuhan Subaşı task_alt
12 Nisan 2020 18:25 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Evde kalmamız gereken bu günlerde evlerimizde sıkılırken netflix veya diğer bir değimiyle netflikş üzerinden izleyebileceğiniz birbirinden eğlenceli 13 dizi içerisinden istediğinizi seçerek keyifle izleyebilirsiniz.

Brooklyn Nine-Nine

İki “Altın Küre” kazanan bu dizideki ardı arına gelişen olaylar sizi kahkaha krizine sokacak. İnsan ilişkilerini başarılı bir şekilde elde alan nadir diziler arasında olan Broklyn Nine-Nine bu dönemde eğlence arayışınıza ilaç gibi gelecek türden.

Sex Education

Annesi cinsel terapist olan Odis’in bunu okula kendi yöntemleriyle taşıması pek çok karmaşayı da beraberinde getiriyor.

Lucifer

Şeytanın yer yüzünde gezmesi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Cehennemin Kralı Lucifer krallığından sıkılsa ve dünyada aşık olsa neler olurdu?

The Toys That Made Us

Nerede o eski yapımlar diyenler için birebir olan “The Toys That Made Us” sizi bir nostalji yolculuğuna çıkaracak.

The IT Crowd

Teknik destek ekiplerinin bu kadar eğlenceli olabileceği kimin aklına gelirdi? Eğer hem sizi güldürecek, hem de iç dünyanıza küçük bir yolculuk yapmanızı sağlayacak bir dizi arıyorsanız “The It Crowd” tam size göre.

Santa Clarita Diet

İzlediğiniz tüm zombi yapımlarını unutun. Hayatını bugüne dek istediği gibi yaşamayan Shelia o istiridyeleri yediği için çok mutlu ancak ailesinin elleri biraz kana bulanmış durumda. Absürt komedi severlerin çok hoşlanacağı “Santa Clarita Diet” gülmenin garanti olduğu ender diziler arasında.

Living With Yourself

Sizde “Benden bir tane daha olsaydı” diyor musunuz? İşte bu dizi sizden daha gelişmiş bir versiyonun ortalarda dolansa başınıza neler geleceğini görmenizi sağlıyor.

The Politician

Politika ister Beyaz Saray’da, ister lisenin başkanlık seçimlerinde olsun her zaman karmaşık bir oyundur. Bir lise başkan adayının ne kadar ileri gidebileceğini merak ediyorsanız zaman kaybetmeden “The Politician”a bir göz atın.

The Movies That Made Us

Eğer “Zor Ölüm”, “Dirty Dancing” filmleriyle büyüdüyseniz birbirinden efsane yapımların kamera arkalarına ışık tutan “The Movies That Made Us”ı çok seveceksiniz.

Gilmore Girls

Stars Hallow kasabasına hoş geldiniz. Herkesin kendine ait çılgın özelliklere sahip olduğu bir aile ve hiçbir şeyin şaşırtıcı olmadığı bir kasabada bir kız büyütmek nasıl olurdu?

Leyla ile Mecnun

Türkiye’de efsane haline gelmiş ve izleyenlerin tekrar tekrar izlemekten hiçbir zaman bıkmadığı Leyla ile Mecnun’u hala izlemediyseniz, şimdi tam zamanı.

Disenchantment

Hem animasyon, hem de absürt komedi severleri böyle alalım. Netflix’in en özel yapımlarından biri olan Disenchantment’i izlerken çok eğleneceksiniz.

İlk Takım: Juventus

Daha ilk bölümüyle dikkatleri üzerine toplayan “İlk takım Juventus” futbol severlerin hoşuna gidebilecek 12 bölümden oluşan 2 sezonluk bir dizi.

Buradaki Netflix dizi önerileri indir editörleri tarafından hazırlanmıştır.

Tüm Yorumlar (0)