Numara Komşusu Nedir? Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Doğuhan Subaşı task_alt
26 Ekim 2020 20:36 / OKUMA SURESİ: 1 dk

Numara Komşusu Nedir? Numara Komşusu Nasıl Bulunur? soruları son zamanlarda twitter ve facebook gruplarında fazla rağbet görmeye başladı. Peki bu numara komşusu olayının mantığı nedir? Niçin böyle bir muhabbet dönüyor gelin birlikte bakalım.

Numara Komşusu Nedir?

Pandemi sürecinde asosyalliğin artması ve sanal sosyalleşmeye yönelim sonucunda twitter’da ortaya çıkan bir fikir sonucunda numara komşusu ile whatsapp’tan insanlar arkadaş edinmeye çalışıyor.  Son zamanlarda ve şuan güncel olarak hala devam eden numara komşusu bulma devam etmektedir. Sosyal medya kullanıcıları numara komşularıyla olan görüşmeleri facebook ve twitter adreslerinden paylaşarak mizah üretiyor.

Numara Komşusu Nedir

Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Kişinin kendi cep telefon numarasının son hanesinin bir alt veya bir üst rakamından birini seçerek whatsapp‘ta eğer bulunuyorsa o kişiyle arkadaş olmaya dayanmaktadır. Son olarak numara komşusu olayını deneyen bir çok kullanıcı sert geri dönüşler alarak tatsız olaylar yaşayabilmektedir. Bundan dolayı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Tüm Yorumlar (1)
  • Gökhan Kara 8 ay önce

    Bu furya ilk çıktığı günden beri yakından takip ediyorum ama yazmaya korkuyorum. Mazallah cins ve garip birisine denk gelirizi başımızı belaya sokar 😀