PlayStation 5’in Müthiş Özelikleri Açıklandı

Doğuhan Subaşı task_alt
13 Nisan 2020 16:41 / OKUMA SURESİ: 1 dk

PlayStation 5 yeni son derece güçlü yeni nesil PlayStation5 için bilgileri paylaşmıştı. 2020 yılının sonlarında çıkaçağı düşünülen PlayStatin5 geri sayıma devam ederken Xbox Series X ile rekabettin fark açağı düşünülüyor. PlayStation5 işte 4 müthiş özelliği.

Yükleme süresi “süper hızlı”olucak

PlayStation 5’e yapılan SSD takviyesi yeni oyun konsolunun indirme süresini azaltıcağı açıklanırken, bu süre minimum seviyelerde olucağı söyeliyor.

3D Ses Teknolojisi

Sony PlayStation 5’e özel bir ses teknolojisi eklediğini duyurdu. Tempest 3D Audio Engine ismi verilen ses teknolojisi, oyun içinde ses kalitesinin daha gerçekçi olacağını söylüyor. Dnanımın yanı sıra yazılım Algoritmasıyla destekleyen Tempest 3D Audio Engine, özelikleri ile müthiş bir gerçekçi ses performansı sunuyor.

Anında Multiplayer Oyun

PlayStation 5’te oyunun Multiplayer özeliğinden yaralanmak için tüm oyunu indirmeniz gerekir. Oyunu part part indirebilecek ve bu üzellik sayesinde direkt olarak Multiplayer oyunlara dahil olabilirsiniz. Bu özelikten yaralana bilirsininiz.

4K UHD Blu-ray Sürücüsü

PlayStation 5’te Blu-ray oynatıcı dahil olucağı açıklandı. Bu açıklama, yeni konsolun tamamen dijital içerikleri destekleyeceğine ilişkin iddialar çürümüştür, PlayStation 5 tamamen ev eğlencesi olucağı dikkat çekiyor. Blu-ray disklerinizi PlayStation 5 de oynatılabilecek.

Tüm Yorumlar (0)