fbpx

PUBG Mobile Rütbeler 2020

Şubat 2018’de piyasaya sürülen mobil battle royale oyunu olan pubg, çıktığından itibaren oyuncuların gönlünü fethetmiş ve güncellemeleri ile devam ettirmektedir. PUBG Mobile Rütbeler 2020 makalemizde PUBG Mobile’de her rekabet sonrasında rütbe nasıl atlanıyor bundan bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Rütbeler

PUBG Mobile Rütbeler, 2018 Yılında piyasaya sürülen battle royale oyunu mobil oyuncuların daha önce oynamadığı bir türden stabil bir oyun olmasından dolayı günden günde oyuncu kazanmaktadır. Bu makale de sizlere PUBG Mobile’de rütbeler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Oyun içinde rütbe sistemi nasıl işliyor ve nasıl rütbe atlanıyor bu sorulara değineceğiz.

PUBG Mobile Rütbeler

PUBG Mobile’da bir sonraki rütbeye ulaşmanız için maçlarda iyi bir mücadele göstermeniz gerekiyor. Güncel olarak oynayan kişilerin bilidği dilden konuşacak olursak kil’inizin yüksek olması gerekiyor. Bazen de birincilik çorbasını içerseniz daha hızlı rütbe atlayacağınzdan emin olabilirsiniz.

Peki PUBG‘de rütbe nasıl atlayabilirsiniz, nasıl aralıklarla rütbe atlanıyor bu sorulara yanıt verelim yavaşça.

  • Bronz – 1200 – 1699
  • Gümüş – 1200 – 1699
  • Altın – 2200 – 2699
  • Platin – 2700 – 3199
  • Elmas – 3200 – 3699
  • Taç – 3700 – 4299
  • AS – sunucu sıralaması ile belli oluyor.
  • Fatih – sunucu sıralaması ile belli oluyor.

Yukarıda gördüğünüz gibi 8 farklı rütbe bulunmaktadır. Her seferinde bir sonraki rütbeye yükselebilmeniz için yüksek KDA yapmanız gerekiyor. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi yüksek liglerde profesyonel oyuncular olduğundan dolayı oynamak  çok daha zor olacaktır.

PUBG Mobile Rütbeler

Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Taç, As ve Fatih olmak üzere 8 farklı rütbe sistemi bulunmaktadır. Ve her bir rütbe içinde 5 kademe bulunmaktadır. Ulaştığınız her rütbe içinde kda değerinizi yüksek tutarak ve bol bol maç yaparak kademeleri atlayıp bir sonraki rütbeye ulaşabilirsiniz. Son olarak Tüm PUBG Haritaları Ve Hakkında Bilgiler verdiğimiz makalemizi okumak için yazıya tıklayabilir

Tepki Ver

0
0
0
0
0

Benzer Yazılar


Tüm Yorumlar (1)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Kayıt Ol.
Filmmakinesicom 5 ay önce

Bu web sitesinden çok etkilendim, çok hayranıyım.