Snapchat Hesap Silme – Snapchat Kalıcı Olarak Hesap Silme Linki

Doğuhan Subaşı task_alt
2 Temmuz 2021 23:56 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Snapchat, Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana büyük hevesle geliştirilen hikaye paylaşma uygulaması bugün 300 milyona yakın aktif kullanıcıyı ağırlamaktadır. Çoğu sosyal medya platformlarında kullanılan story yani hikaye özelliğinin fikir babası olan snapchat popülerliğini hala korumaktadır. Ancak her ne kadar popüler olsa da diğer platformlarda olduğu gibi uygulamayı silmekten öte hesabını da silmek isteyen kullanıcılar mevcut. Bu içerikte sizlere Snapchat Hesap Silme ve Snapchat Kalıcı Olarak Hesap Silme Linki detaylarından bahseceğiz. Ve sizlerin vaktini çalmadan snapchat hesap silme linki vereceğiz.

Snapchat Hesap Silme

Unutmayın ki aşağıda vereceğimiz link ile hesabınızı sildikten sonra tekrar geri kurtaramayabilirsiniz. Ve işlemlere başlamdan önce bu işlemi web tarayıcısı üzerinnden gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmayın. Eğer ki snapchat hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp içeriği okumaya devam edebilirsiniz.

Snapchat Hesap Silme Linki

Snapchat Hesap Silme Linki : accounts.snapchat.com/accounts/delete_account

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra aşağıdaki adımları dikkatlice gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • Öncelikle yukarıdaki hesap silme linkine tıklayıp web tarayıcısı üzerinden açın
  • tarayıcıda hesabınız girili değil ise kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı açın

Snapchat Hesap Silme

  • Daha sonra karşınıza çıkan ekranda doğrulama için tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girmelisiniz

Snapchat Hesap Silme

  • Ve hesaba bağlı olan telefon numarasına gelen kodu ekrana girin
  • Aşağıdaki hesap silme seçeneğine tıklayarak işlemi gerçekleştirin.
  • İşlemleri tamamladıktan sonra pencereyi kapatabilirsiniz. Hesabınız kalıcı olarak silinmiştir.

Snapchat Hesabınız Silince Mesajlar Silinir mi?

İçeriğimizdeki adımları takip ederek hesabınızı kalıcı olarak silme işlemini tamamladıysanız, arkadaşlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız ve mesajlarınız kalıcı olarak silinmiştir. Eğer hesabınızı sildikten sonra vazgeçerseniz geri döndürmek için Snapchat resmi sitesine giderek destek sayfasından form doldurabilirsiniz. Bu işlemi de maximum 14 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Snapchat Hesap Silme – Snapchat Kalıcı Olarak Hesap Silme Linki içeriğimize yorum yapmak için bilen yazar’a kayıt olabilirsiniz.

Tüm Yorumlar (0)