Oyunlar İçin En İyi Aim Geliştirme Sitesi

Doğuhan Subaşı task_alt
21 Kasım 2020 00:41 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Oyunlar İçin En İyi Aim Geliştirme Sitesi Adresi ve detaylarını bahsettiğimiz bu içeriği okuduktan sonra, FPS savaş oyunlarında aim yeteneğiniz yüksek oranda gelişecek. En çok CS:GO için geliştirilmek istenen aim yeteneği Zula ve PUBG oyuncuları içinde büyük önem arz ediyor.

Aim Geliştirme Sitesi Aımıng Pro

Aim konusunda kendinizi geliştirebileceğiniz başta bahsettiğimiz gibi bir çok oyun vardır. Ancak web tarayıcısı üzerinde yapabileceğiniz çok sık kullanılan bir web sitesinden bahsedeceğiz. Kayıt olmadan da aim geliştirmek için oynayabileceğiniz farklı şekilde oyunlar sunan aımıng pro sitesi oyunculara tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Aiming Pro sayesinde aim yeteneğinizi geliştirebilir ve e-spor düzeyine yükselme şansı elde edebilirsiniz.

Aim Nedir?

Kelime anlamı ile nişan almak anlamına gelmektedir. Aim yapabilmeniz için elinizdeki dürbünü olmayan silah ile tek atışta kafasından öldürmeniz gerekmektedir. Yani tam anlamıyla aim tek vuruşta düşmanı 90’dan vurarak öldürmek diyebiliriz.

Aim geliştirme sitesi ve aim nedir konularından bahsettik ancak bunun yanı sıra önemli bir faktör daha var. Her ne kadar aim ne olduğunu bilseniz ve çabalasanız da elinizdeki mouse’nin iyi olması ve en çok sizin doğru kullanımınız aim almanızı sağlayan en önemli faktördür.

Aim Geliştirme Sitesi

Doğru Mouse Kullanımı

Doğru mouse kullanımının öneminden bahsedecek olursak, elinizdeki mouse’a alışık olmanız ve mouse’ın aim için uygun olması da sizin yeteneğinizden sonra çok önemlidir. Eğer profesyonel FPS oyunculuğuna yükselmek istiyorsanız böyle küçük detaylara dahi dikkat etmeniz gerekmektedir.

Aim İpuçları

Aim yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç hususu madde olarak aşağıda sıraladık.

  • Nişangahınız he zaman havada olsun.
  • Hassasiyetinizi kendinize göre ayarlayın.
  • Fazla aim antremanı yapın.

Yukarıda verdiğimiz birinci maddenin önemini antremanlarda test ettiğinizde teşekkür edeceğinizi umuyoruz 🙂 İyi eğlenceler. Beğendiyseniz CS:GO Rank Sistemi – Oyundaki Tüm Rütbeler adlı makalemizi de başlığa tıklayarak okuyabilirsiniz.

Tüm Yorumlar (0)