Huawei Mi Xiaomi Mi – Hangisi Daha Başarılı?

Doğuhan Subaşı task_alt
17 Kasım 2020 20:47 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Huawei Mi Xiaomi Mi , Hangisi Daha Başarılı sorusuna net bir cevap mümkün değil. Ancak günümüzde f/p akıllı telefonlarla popüler olan  her iki marka’nın da fanları kullandıkları modelleri artısıyla eksisiyle savunuyorlar. Rekabet 2016 yılında xiaomi’nin mi 5 modelini performansına oranla çok uygun fiyata piyasaya sürmesiyle başladı. Ardından Xiaomi’nin çıtayı mi6 modeli ile yükseltmesiyle Huawei mi6’ya oranla f/p akıllı telefonları piyasaya sürmeye başladı.

Huawei Mi Xiaomi Mi

Huawei’nin Xiaomi’den daha önce Türkiye pazarına giriş yapmasından dolayı daha erken güven kazanmıştı. Bu sebeple xiaomi’yi çok kısa sürede yakalayıp rekabete katılmayı başardı. Günümüzde bu rekabet Xiaomi Mi Note 10 Pro vs Huawei P40 Pro cihazları arasında sürüyor. Ancak f/p ürünlerini tercih eden kullanıcılar için bu rekabet Xiaomi Mi 10T vs Huawei Mate 20 arasında 5 bin TL’lik fiyat bandında devam ediyor.

epey, telefon karşılaştırma sitesinden aldığımız verilere göre f/p liderliğini 5 bin TL bandında Xiaomi mi 10T cıhazı önde götürüyor. Yani çok derine inmeden kaba taslak olarak sizlere Xiaomi daha iyi diyebiliriz.

Huawei VS Xiaomi Karşılaştırması Gerçeği

10 bin TL ve 5 bin TL fiyat bandında huawei ile xiaomi arasında yaptığımız karşılaştırmalarda Xiaomi önde gitmesiyle bu sorunun cevabını f/p olarak Xiaomi daha başarılı cevabını verebiliriz. Bu kaba taslak cevabın sebebini fiyata göre kıyaslama yaptığımız için söyleyebiliriz. huawei vs xiaomi karşılaştırmasının galibi de xiaomi oldu.

yazıya devam ederken Xiaomi cihaza sahip kullanıcılar için Xiaomi Pil Sağlığı Kontrol Etme Rehberi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Huawei Mi Xiaomi Mi

f/p incelemelerimize göre yazımızın cevabını lider xiaomi olarak yanıtlandırırken, eğer bir Xaomi cihaza sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki Satın Almanız Gereken En İyi 5 Xiaomi Telefonları 2020 adlı videoyu sizlere tavsiye ederiz.

Güncelleme: 2021 Mayıs ayına göre f/p araştırmalarında sonuç ağırlıklı olarak huawei mi xiaomi mi sorusunda yanıt xiaomi’dir.  İçerik güncel olarak geçerlidir.

Tüm Yorumlar (0)