Tumblr Hesap Silme Rehberi ve Tumblr Hesap Silme Linki

Doğuhan Subaşı task_alt
18 Haziran 2021 22:31 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Tumblr Hesap Silme, Tumblr kullanıcılarının yeni hesaba geçmek istediği veya platformu tamamen bırakmak istediği zaman tercih edebilecekleri yöntemlerden biridir. Dünyaca ünlü olan sosyal medya platformu tumblr, Dünya’da en çok ziyaret edilen 25. site konumundadır. Güncel olarak 170 milyara yakın içeriği barındıran tumblr 2007 Şubat ayında kurulmasının ardından sadece 2 hafta içerisinde 75.000+ kullanıcıya sahip olarak popülerliğini 10 yılda zirveye taşımıştır.

Hatta o kadar popüler olmuştur ki zamanında ABD Başkanı Barrack Obama 2011 yılında tumblr hesabı açmıştır. Bu kadar aktif kullanılan ve popüler olan bir sosyal medya platformunun tabiki de ayrılan kullanıcıları olacaktır. Eğer siz de o kullanıcılardan biri olmak istiyorsanız içeriği okumaya devam edebilirsiniz.

Tumblr Hesap Silme

Kesinlikle tumblr hesabımı sileceğim diyorsanız, uygulayacağınız adımlardan sonra hesabınızı bir daha geri döndüremeyeceksiniz. Tamamen sileceksiniz. Eğer bu şartları kabul ediyorsanız hesabınızı silmeniz için gerekli adımları sizlere hemen anlatıyoruz.

Tumbr Hesap Silme

Tumblr Hesap Silme Linki

  1. Tumblr Hesap Silme işlemine başlamak için mobil veya masaüstü üzerinden tumblr hesabınıza giriş yapın
  2. Daha sonra Buraya tıklayarak hesap silme sayfasını açın
  3. Hesabınızı silmek için sizden tekrar e-mail ve şifre bilgileri isteyecektir
  4. Ardınadn “Robot Değilim” doğrulamasını da tamamlamanız gerekmektedir.
  5. Tüm bu adımları tamamladıktan sonra Kırmızı olan “Herşeyi Sil” Butonuna tıklayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Tumbr Hesap Silme

Tubmlr Hesap Silme İşlemini Geri Alma Mümkün mü?

Bu aşamaya geldiğiniz de biraz düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü hesabınızı sildiğiniz de bir daha geri getirmeniz çok zor olacaktır. Tubmlr 1 hafta boyunca hesabınıza tekrar girmeniz için size bir şans tanıyacaktır. Eğer 1 hafta içerisinde hesabınıza tekrar giriş yaparsanız işlemleriniz iptal olacaktır.

Eğer bu aşama da vazgeçerseniz Vazgeç kısmına tıklayarak tumblr’da gezinmeye devam edebilirsiniz. Veya 1 hafta geçtikten sonra hesabınıza hala giriş yapmadıysanız geçmiş olsun işlemi üstün başarıyla tamamladınız demektir.

Tüm Yorumlar (0)