Cellat Cemre Solmaz’ı Aldattı mı?

Doğuhan Subaşı task_alt
11 Temmuz 2021 16:49 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Tiktok dünyasının fenomenleri olan Özgür Deniz Cellat ve cemre solmaz, çektikleri her tiktok videosuyla milyonlar izleniyor. Özgür Deniz Cellat’ın @cellat36 nicki ile şuan tiktok’ta güncel olarak 6.4 milyon takipçisi ve 317.2 milyon beğenisi bulunmaktadır. Sevgilisi olduğu bilinen Cemre Solmaz’ında @cemresolmaz nick’i ile 7.9 milyon takipçisi ve 619.8 milyon beğenisi bulunmaktadır.

Tiktok denince ilk akla gelen tiktok fenomenleri Özgür Deniz Cellat ve Cemre Solmaz’ın aralarında bir süredir ilişki yaşadığı bilinmektedir. Bu her ne kadar göz önüne serilmese de sıkı takipçileri tarafından onaylanmıştır.

Cellat Cemre Solmaz’ı Aldattı mı?

Cellat Cemre Solmaz’ı Aldattı mı Cellat ile Cemre Solmaz’ın arasında geçen hayranları tarafından da desteklenen ilişki hoşnut karşılanıyor ve yakıştırılıyordu. Ancak yakın zamanda Cemre Solmaz’ın bir tiktok canlı yayınında yaptığı açıklamada Cellat’ın kendisini aldattığı yönünde.

Bu durum her ne kadar böyle olsa da Cellat’ta bu iddialara karşı gerek canlı yayınlarda gerekse tiktok videolarına yapılan yorumlara yanıt olarak “aldatmadım” şeklinde oldu.

Cellat Cemre Solmaz'ı Aldattı mı

Cellat ve Cemre Solmaz Sevgili mi?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Cellat ile Cemre Solmaz yakın zamanda ilişkilerini sürdürürken aldatma husumeti sebebiyle ayrılmıştır. ve Şuan sevgili değillerdir.

Cellat ve Cemre Solmaz Neden Ayrıldı?

Özgür Deniz Cellat anlaşamadıkları için ayrıldıklarını belirtse de Cemre Solmaz bu soruyu “aldatıldım” diye yanıtladı.

Cellat Cemre Solmaz'ı Aldattı mı

Cellat Sosyal Medya Hesapları

Özgür Deniz Cellat aktif olarak bir tiktok fenomeni olsa da diğer sosyal medya platformlarını da kullanmaktadır. Kullandığı sosyal medya platformları ise twitter, facebook, instagram ve en önemlisi tiktok.

Cellat’ın TC’si

Özgür Deniz Cellat bir tiktok canlı yayınında yanlışlıkla ismini ve doğum tarihini kanıtlamaya çalşırken t.c. kimlik numarasını yayınlamıştır. Ancak nüfus müdürlüğünden belli bir ücret karşılığında değiştirmiştir.

Cellat Cemre Solmaz'ı Aldattı mı

Bu içerikte Cellat Cemre Solmaz’ı Aldattı mı  sorusu başta olmak üzere cemre solmaz ile aralarında sorulan bazı sorulara yanıt verdik. Cemre Solmaz ve Özgür Deniz Cellat hakkında merak ettiğiniz tüm soruları Bilen Yazar’a üye olarak bu içeriğe yorum yapabilirsiniz. İstediğiniz cevapları en kısa sürede araştırıp içeriğe ekleyebiliriz. Daha fazla haber ve rehber içeriği için bilen yazar’ı takip edin.

Tüm Yorumlar (0)