Lolnexus Nedir? Lolnexus Gibi Siteler

Doğuhan Subaşı task_alt
1 Mayıs 2020 02:17 / OKUMA SURESİ: 1 dk

Lolnexus, League of Legends oyuncularının başlatılan maç yüklenirken maç esnasında oyuncunun takımı ve rakip oyuncuların hakkında bilgi veren bir web tabanlı uygulamadır. Oyuncular hakkında bilgiden kasıt ürün sayfaları, oyuncu kabiliyet tablosu, oyuncunun ligi ve lig puanları ve oyun içindeki hero yani şampiyonun istatistitklerini gösteren bir ekrandır. Gelin birde lolnexus alternatifi kaç tane site var ve bu sitelerin hangilerinde nasıl kullanım sağlayabilirsiniz birlikte ona bakalım.

Lolnexus Gibi Siteler

Aşağıda verdiğim sitelerden lol nexus hizmetinin birebirini alabileceksiniz.

  1. Grafik Ligi
  2. Lol Profesör
  3. Opgg
  4. Lol Satranç

Şimdi tek tek verdiğimz 4 farklı lolnexus gibi siteleri kısaca inceleyelim,

Grafik Ligi

League of Legends oyununda bulunan tüm oyuncuların neler yaptığını bulabileceğiniz bir alan mevcut. Ve içinde oyun tekrarlarını da görüntüleyebilirsiniz.

Lolnexus Nedir, Lolnexus Gibi Siteler

Yazıyı okumaya devam ederken Lol: MMR Nedir? adlı lol makalemize göz atabilirsiniz.

Lol Profesör

Lol Porofosser adıyla bilinen bu lol nexus gibi site,lol nexus ile aynı hizmeti veren sitelerden biridir. Lol Profesör’ün özelliği sadece tüm lol serverlarında bulunan oyuncuların istatistiklerinin tamamını gösterebilmektedir.

Opgg

Opgg adlı lolnexus gibi site, neredeyse birebir özelliklere sahip arayüz olarak daha kolay ve istediğiniz bir oyuncunun adını yazdığınız takdirde tüm serverlardaki istatistikleri hızlıca sunabilen bir sitedir. Ayrıca bu sitenin diğer bir özelliği Pubg,Overwatch ve fortnite gibi oyunlarında istatistiğini dökebilen bir sitedir.

Lol Satranç

Lol Chess adlı lol nexus gibi site, detaylar için en iyi altyapıya sahip bir grafikli şekilde sunum yapab sitedir. Opgg’nin yanı sıra pubg,apex legends hakkında da bu site de sunum yapabilmektedir.

Tüm Yorumlar (0)