İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Doğuhan Subaşı task_alt
2 Haziran 2021 23:54 / OKUMA SURESİ: 1 dk

instagram profil fotoğrafı büyütme, interenetteki bu amaç için tasarlanmış bazı web siteleri ve uygulamalar sayesinde kısa bir sürede çözülebilecek bir durum. Aşağıda verdiğimiz sitelerden herhangi birini seçtikten sonra profil fotoğrafını büyümesini istediğiniz kullanıcı adını girdikten sonra profil resmi indirilebilir olarak karşınıza sunulacak.

Programsız İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

İster android ister ios işletim sistemine sahip bir cihazınız olsun herhangi bir program gerektirmeden aşağıdaki 2 farklı siteden birini tercih ederek istediğiniz kullanıcı adını girdikten sonra instagram pp büyütme işlemini tamamlayabilirsiniz.

1. İnstagram pp Büyütme Sitesi

instagram pp foto büyütme için instagramppbuyutme.com  adresine giderek “Instagram Kullanıcı Adı” kısmına kullanıcı adını yazdıktan sonra “sorgula” butonuna basın. Ardından karşınıza çıkan güvenlik doğrulama aşamasını geçin.  ardından karşınıza büyük bir şekilde instagram pp foto görünecektir.

2. instagram pp büyütme web sitesi

Burada biraz daha geliştirilmiş bir web sitesi sayesinde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki 5 adımı doğru ve tam bir şekilde uygularsanız 1 dakika içinde işlemi tamamlayabilirsiniz.

  1. Öncelikle www.instadp.com adresine tıklayın ve adrese ulaşın.
  2. Daha sonra “search username” kısmına başında “@” işareti veya link yapısı olmadan sadece istediğiniz hesabın kullanıcı adını giriniz.
  3. Karşınıza çıkan güvenlik doğrulama kısmını istenilen resimleri seçerek geçin.
  4. Bu aşamada karşınıza hesabın bilgileri yer alacak. Burada “FULL SİZE” sekmesini seçin.
  5. Son olarak eğer profil fotoğrafını indirmek istiyorsanız resimin altındaki “Download” yazısına tıklayın.
  6. İşlem bu kadar artık istediğiniz instagram profil fotoğrafını FULL HD bir biçimde büyütüp ve indirdiniz.

Yukarıda verdiğimiz iki farklı programsız profil fotoğrafı büyütme sitesi ile işlemleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazlası için bilenyazar.com web adresini takip etmeyi unutmayın.

Tüm Yorumlar (0)