Tiktok’ta En Çok Para Kazanan Kişiler

Doğuhan Subaşı task_alt
17 Temmuz 2021 12:35 / OKUMA SURESİ: 2 dk

2016 yılında piyasaya sürülen video ve eğlence platform uygulaması olan tiktok, bugün yüz binlerce insanı milyoner yaptı. Tabi uygulamayı yükleyen herkes kazanamıyor. Ancak Tiktok’ta süreklilik ve kalite bir araya gelince takipçinizin artmaması mümkün değil. Tıpkı youtuberlar gibi bir azim gösterirseniz Tiktok’ta En Çok Para Kazanan Kişiler listesine girmeniz mümkün.

Bu içeriğimizde sizlere güncel olarak Tiktok’ta En Çok Para Kazanan Kişiler kimler ilk 5 numara ile listeleyeceğiz. Bazılarınız hiçbirini tanımıyor olabilir ancak içinden bir kişiyi mutlaka bunu görmüştüm diyeniniz olacaktır.

Tiktok’ta En Çok Para Kazanan Kişiler

Listemize başlamadan önce kazançların fenomenlerin net kazançları olmadığını belirtmeliyiz. Listede adı geçen fenomenlerin net kazançları kesin olarak bilinmemektedir. Hollywood yıldızı, Will Smith’ten tutun ünlü sihirbaz Zach King’e kadar kazançlarını sizlere açıklayacağız. Açıklamadan hemen önce aşağıda belirteceğimiz kazançların kişilerin yıllık kazançları olduğunu göz önünde bulundurmalısınz. Yine de çok iyi para 🙂 Neyse, lisetnin kralıyla başlayalım.

1- Will Smith: 350 milyon dolar kazanıyor

Tiktok'ta En Çok Para Kazanan Kişiler

Hollywood film yıldızı will smith sadece tiktok’tan yıllık 350 milyon dolar para kazanıyor. Tabi bir hollywood yıldızı için tiktok geliri çok önemli olmasa da önemli olan popülerliğini koruması.

2- Charli D’Amelio: 8,5 milyon dolar kazanıyor

Tiktok'ta En Çok Para Kazanan Kişiler

Normalde tanıyamayacağınız bir isim, tiktok sayesinde popüler olup yıllık 8,5 milyon dolar para kazanmaktadır. Tiktok’un ilk çıktığı zamanlardan beri aktif olarak video çekmektedir.

3- Baby Ariel: 6,3 milyon dolar kazanıyor

Tiktok'ta En Çok Para Kazanan Kişiler

music.ly ile tanınan sosyal medya fenomeni aynı zamanda şarkı söylüyor ve dansçıdır. Yılda sadece tiktok’tan 6,3 milyon dolar para kazanmaktadır. Bunun yanı sıra sıkça sponsorluk ve şarkılarından da para kazanmaktadır.

4- Zach King: 4,2 milyon dolar kazanıyor

Tiktok'ta En Çok Para Kazanan Kişiler

Gelelim anlatmak için en heyecanlandığım isime. İnternetin her yerinde sihirbazlık videolarını gördüğümüz o kişi tiktok‘ta da fenomen tabi ki. İnternet’in yanı sıra televizyonda da gördüğümüz bu isimin simasına aslında bir çoğumuz alışığızdır. Zach king internetteki bazı verilerin aksine tiktok’tan yıllık 4,2 milyon dolar civarı para kazanmaktadır.

5- Loren Gray: 3,5 milyon dolar kazanıyor

Tiktok'ta En Çok Para Kazanan Kişiler

Listemizin isimleri çok tanınır olmadığı için listemizi 30’lara kadar uzatmayacağız. Ama beşinci ve son isim olan loren gray, yılda 3.5 milyon dolar kazanarak tiktok’un en çok kazanan 5. ismidir.

Tiktok’ta En Çok Para Kazanan Türk Czn Burak

Tiktok'ta En Çok Para Kazanan Türk Czn Burak

Aslında bu içeriği google’da arayan bir çok türk bu sonucu bekliyor olabilir. Çünkü listemizde çok tanınır isimler yoktu. Czn Burak tiktok’ta her bir videodan 3 bin ila 7600 dolar arasında para kazanıyor. Böylece Tiktok’ta En Çok Para Kazanan Kişiler içeriğimizin sonuna geldik. Konuyla iligli eklemek istedikleriniz ve yorumlarınız için bilen yazar’a üye olup ardından bu içeriğe yorum yapabilirsiniz. Daha fazla haber için takipte kalın.

Tüm Yorumlar (0)