İşinize Yarayacak En İyi Chrome Eklentileri

Doğuhan Subaşı task_alt
24 Aralık 2020 21:03 / OKUMA SURESİ: 3 dk

En İyi Chrome Eklentileri içeriği dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısı chrome, Google tarafından yapılmış ve üzerine ekstra özellikler eklenmesi için yapılmış milyonlarca eklenti bulunmaktadır. Bu içerikte milyonlarca eklenti içinden en çok işinize yarayacak  5 eklentinin tanıtımı ve seçtiğiniz bir eklentiyi google chrome tarayıcınıza nasıl ekleyebileceğinizi anlattık. Çok uzatmadan içeriğimize devam edelim.

En İyi Chrome Eklentileri

Takipçilerimiz için listelediğimiz birbirinden farklı 5 chrome eklentileri tarayıcınızda olan işlerinizi kolaylaştıracak hatta yeni çıkan oyunların crack versiyonun çıkıp çıkmadığını dahi size anlık olarak haber edecek böylece sitelere durmadan girmek zorunda kalmayacaksınız.

Google Chrome’a nasıl eklenti kurulur?

Aşağıdan seçtiğiniz Chrome eklentilerinden birini tarayıcınıza kurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir.

  1. Chrome Web Mağazası‘nı Açın.
  2. Aşağıdan seçtiğiniz bir eklentinin adını arama yerine yazın ve gidin.
  3. Chrome’a Ekle yazan mavi butona tıklayarak kurulmasını bekleyin.

CrackWatch Eklentisi

CrackWatch Eklentisi

CrackWatch eklentisi, oyuncuların mükemmel diyeceği eklentilerden biri. Eklentinin amacı yeni çıkan bilgisayar oyunlarının crack versiyonunun çıkıp çıkmadığını anlık olarak güncelleyerek gösteriyor. Aslında CrackWatch web sitesinde bunu yayınlarken yeni oyunların çıkmasını anlık olarak bekleyen oyuncuların artmasıyla bir eklenti yayınladı ve bu konuyla iligli kişileri kendine çekmeyi başardı.

Session Buddy Eklentisi

session buddy eklentisi

Başta belirttiğimiz gibi freelancerlar için de bir eklentiye yer verdik. Session Buddy eklentisi de freelance çalışanlar veya serbest çalışarak kazanç sağlayanlar için sürekli girmeniz gereken siteleri bir klasör haline getirmenizi sağlayacak ve sürekli girmeniz gereken siteleri hemen yakınınızda olur. Videosu ile inceleyebilirsiniz.

Adblock for YouTube:

youtube adblock

Aslında bir çok youtube kullanıcısı bu eklentiyi yüksek ihtimalle biliyordur bu yüzden ilk sıraya almadık. Ancak hala bilmeyen kullanıcıların olduğuna eminiz. Bu yüzden Youtube Adblock eklentisi youtube’da sürekli karşınıza çıkan reklamları engellemeye yarıyor. Ayrıca bu eklenti youtube üzerinde değil farkl sitelerde youtube videosu izlerken çıkan reklamları da engelleyerek sörf kalitenizi arttırıyor.

Zenmate VPN Eklentisi

zenmate vpn eklentisi

Eveeet gelelim en güzel ve ülkemizde en çok kullanılan eklentilerden biri. VPN eklentisi olmadan içeriği bitireceğimizi mi sandınız? Asla. Zaman zaman ülkemize gelen wikipedia,youtube ve twitter gibi giriş yasakları olsa da vpn ile girmeye çalıştığımız herkes tarafından fikir olarak onaylandığını düşünüyoruz. Bu eklentimizi çok anlatmaya gerek yok ama bilmeyenler için chrome için en hızlı ve stabil çalışan vpn eklentisi zenmate’dir. bu eklenti ile gizliliğinizi koruyarak yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Hover Zoom+ Eklentisi

HoverZoom+ Eklentisi

Resimde’de görebileceğiniz gibi bir resim büyütme eklentisidir. Ancak en güzel özelliği Hover Zoom+ Eklentisi, Google görsellere bir resim ararken herhangi bir resimin üzerine geldiğinizde o resimi yeni bir sekme açmanıza gerek kalmadan orijinal boyutunu karşınıza çıkarıyor. Resimin üzerine gelip büyüttüğünüzde Sadece klavyenizden “S” tuşuna basarak bilgisayarınıza orijinal boyutu ile indirebilirsiniz. Bu eklenti özellikle tasarımcılar ve fotoğrafçılar için çok iyi bir kısayol avantajı olacaktır.

Eveet tüm eklentileri tek tek görseller ve video ile anlatıp chrome kullanıcılarının deneyimini arttırmalarına yardımcı olmaya çalıştık. Eğer chrome kullanıcısı değil opera kullanıyorsanız İşinize Yarayacak En İyi Opera Eklentileri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Tüm Yorumlar (0)