İşinize Yarayacak En İyi Opera Eklentileri

Doğuhan Subaşı task_alt
6 Aralık 2020 22:41 / OKUMA SURESİ: 1 dk

En İyi Opera Eklentileri eğer bir opera tarayıcısı kullanıcısıysanız, sörf halindeyken işinizi kolaylaştıracak özelliker sunmaktadır. Aşağıda sunduğumuz 3 farklı eklentilerin özellikleri birbirinden farklı olmak üzere hem güvenliğinizi sağlayacak hemde sağlığınızı koruyacaktır.

En İyi Opera Eklentileri

Aşağıda sunduğumuz en iyi opera eklentileri 3 farklı eklentiden oluşmaktadır. Birisi tarayıcıda hangi siteye girerseniz girin karanlık modu bozmaz diğeri girdiğiniz sitelere bilgilerinizi vermeden sötf yapmanızı sağlar sonuncusu ise eğer bir chrome tarayıcısı kullanıcısıysanız tüm chrome ayarlarınızı operaya aktarmaktadır.

Turn Off the Lights Opera Eklentisi

En İyi Opera Eklentileri

Opera kullanırken bir video izlediğinizde bir buton ile etrafı karartarak sadece videoya odaklanmanızı sağlaycak bir eklentidir. Turn Off the Lights Türkçe adıyla Işıkları Söndür Eklentisi opera addons’ta 5 üzerinden 4.4 yıldız ile en başarılır dark mod eklentisidir. 2.147.277 indirme sayısı ile opera’da sıkça kullanılan hayat kolaylaştırmaktadır.

Disconnet Extension Opera Eklentisi

En İyi Opera Eklentileri

Disconnet eklentisi herhangi bir sitede gezindiğinizde aktifleştirirseniz bilgilerinizi korur ve güvenli bir sörf yapmanızı sağlar.  Sizi izleyen görünmez web sitelerini görselleştirmenize ve engellemenize olanak tanır. Disconnet 832.453 defa indirilirken 5 üzerinden 4.3 yıldız puanına sahip.  Ancak bu eklenti dünyanın en büyük platformlarında ne kadar başarılı olabilir orası tartışmaya açık. Sizce bu eklenti facebook veya twitter gibi platformlarda gücünü gösterebilir mi yorumlara yazın.

Install Chrome Extensions Opera Eklentisi

En İyi Opera Eklentileri

Install Chrome Extensions Türkçe adı ile Chrome uzantılarını yükleyin adıyla yayınlanan opera eklentisi sayesinde daha önce chrome da kullandığınız tüm eklentileri  opera üzerinde de kullanabilmenize olanak sağlar. Bu eklentiyi 16.611.417 opera kullanıcısı kullanırken 5 üzerinden 4.6 yıldız puanı vererek başarılı bulmuşlardır.

Eğer sizin opera üzerinde kullandığınız sörfü kolaylaştıran veya güvenlik gibi eklentileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tüm Yorumlar (0)