Profil Fotoğrafları için En İyi Avatar Oluşturma Siteleri

Doğuhan Subaşı task_alt
30 Aralık 2020 12:51 / OKUMA SURESİ: 3 dk

Kendi karikatürünüzü veya hareketli avatarınızı yaratmak ister misiniz? Uygulamalar aracılığıyla Avatar Oluşturma akımı bu günlerde internette çok popüler hale geldi. Çizgi film, anime ve avatar yapımı uygulamaları Android’de ve iOS platformlarında mevcuttur.

En İyi Avatar Oluşturma Siteleri

Bu avatar yapma uygulamaları ile Facebook , Instagram , WhatsApp, Twitter ve benzeri tüm sosyal ağ sitelerinde kendinize ait bir ikon oluşturmanıza yardımcı olur. İşte sizler için en iyi avatar oluşturma siteleri bilen yazar farkıyla.

1 – Anime Avatar Creator – Kendi Avatarınızı oluşturun

Kendi anime avatarınızı yaratmak ister misiniz? Böylece bu uygulama sizin için en iyi anime avatar yapımcısı uygulaması olabilir. Oluşturmak istediğiniz karakter veya anime avatarı ne olursa olsun; yaratıcılığınızı kullanın ve bu uygulamayı kullanarak havalı anime avatarları oluşturun. Bu harika uygulama, kullanabileceğiniz birçok harika özelliğe sahiptir. Burada bir avatar yapmak için ve detaylandırılmış farklı yüz ifadeleriyle büyük bir şablon koleksiyonuna erişeceksiniz.

Burada avatarların yüzlerinde farklı ağız, göz ve kaş şekilleriyle her türlü duyguyu alacaksınız. Göz ve saç için bir renk seçebilirsiniz. Avatarın havalı ve güzel görünmesi için avatarın arka planını da değiştirebilirsiniz. Bu avatar yapma uygulamasını deneyebilirsiniz.

Avatar Oluşturma

2 – Emoji Maker

Tüm akıllı telefonlarda (Android, iOS) emojiler yer almaktadır. Bu emojileri telefonlarınızda kullanabilirsiniz fakat kendi emojinizi oluşturmak için bu avatar uygulamasını deneyebilirsiniz. Düşüncelerinizi arkadaşlarınızla veya yakınlarınızla etkileyici bir şekilde paylaşabileceksiniz. Bu uygulama; özel emojiyi söyleyebileceğimiz gibi, istediğiniz her tür emojiyi oluşturmanıza yardımcı olur. Yaratıcılığınız ve fikirlerinizle bu uygulamayı deneyin ve bu uygulamada kendi emojilerinizi oluşturun.

3 – Cartoon Maker

Bu uygulama bir çizgi film avatarı oluşturmak için başka bir seçenektir. Uygulama içerisinde, yüzün farklı kısımlarını birleştirerek bir avatar oluşturabilirsiniz. Diğer işlevleri kullanmak ve anlamak oldukça kolaydır. Cartoon Maker uygulamasında, yaratıcılığınızla kaliteli ve çekici bir avatar oluşturabilirsiniz. Saç stilinizi, kıyafet renginizi veya göz renginizi istediğiniz her şeyi çok kolay bir şekilde değiştirin.

4 – Bitmoji – Kişisel Emoji Oluşturucunuz

Avatar Oluşturma - Bitmoji

Bitmoji, en popüler emoji ve içerik oluşturucu uygulamalarından ve avatar yapımcı uygulamalarından biridir. Bu uygulamanın Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilmesi var. Uygulamanın boyutu Android ve iOS cihazlara göre değişir. Bitmoji uygulaması ile güzel görünümlü ve çekici bir avatar yaratabilirsiniz.

Bitmoji özellikleri

  1. Etkileyici bir çizgi film avatarı oluşturun.
  2. Geniş çıkartma kitaplığından kendinizle ilgili özellikleri seçin ve bitmojinizi tamamlayın.
  3. Snapchat’ta ve sohbet ettiğiniz her yerde Bitmoji kullanın.

6 – Boo – 3D Avatar ve AR Sohbet Özelliği

Bu uygulamada, 3D avatarlar ve AR (Artırılmış gerçeklik) avatarları oluşturabilirsiniz. Bir avatar oluşturdunuz ve ona 3D bir görünüm vermek istiyorsunuz, o zaman bu uygulama bu iş için mükemmeldir. Avatarın rengini, saç rengini ve gözlerini değiştirerek daha iyi bir hale getirerek özelleştirebilirsiniz.

  •  Avatarınızı süslemek için bir araç alanı bulacaksınız. Kendi sesinizi kaydederek arkadaşlarınıza bir doğum günü veya başka herhangi bir şey dileyebilir ve herhangi birini dilemek veya karşılamak için avatarınızla bir animasyon oluşturabilirsiniz.

6 Farklı avatar oluşturma sitelerinden hangisini kullanmayı tercih ettiğinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tüm Yorumlar (1)
  • melik can ural 7 ay önce

    bitmoji tek geçerim