Opera VPN Nasıl Açılır? Opera VPN Güvenli Mi?

Doğuhan Subaşı task_alt
4 Ekim 2020 17:22 / OKUMA SURESİ: 2 dk

Opera VPN nasıl açılır ve Opera VPN Güvenli Mi? sorularının cevabını bu makalemizde detaylı olarak rehber niteliğinde sizlere aktaracağız. Opera tarayıcısının avantajı kendi içeriğinde hem reklam engelleyicisi bulunması hem de bu makalemizin ana konusu olan VPN özelliği. Şimdi sizlere opera vpn nasıl açılır ve opera vpn güvenli mi sorularının cevabını aktarmaya çalışacağız.

Opera VPN Nasıl Açılır

Opera VPN Güvenli Mi?

%100 olarak net bir bilgi veremesekte kullanıcı deneyimleri ve yorumlarına dayanarak sizlere opera internet tarayıcısının ne kadar güvenli olduğunu anlatmaya çalışacağız. Opera VPN özelliği güçlü şifreleme özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, url kısmında güvenli ibaresini aldığınız bir siteye giriş yaptığınızda ssl şifreleme özelliği ile güvenliğiniz sağlanacaktır. Bu özellik opera’ya özel değil ancak standart güvenlik önemlerinin alındığından bahsetmek isteriz.

Aşağıdaki “Android için Opera ücretsiz VPN ile mobil gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun” başlıklı opera’nın resmi kanalında yayınlanan ingilizce kaynak videoya da göz atabilirsiniz. Ve Opera’nın resmi Türkçe web adresine aşağıdaki linkten gidebilirsiniz.

Opera’nın resmi web sitesine gitmek için tıklayabilirsiniz.

Opera VPN Nasıl Açılır

Opera VPN Nasıl Açılır?

Dünya üzerinde en çok kullanılan internet tarayıcılarından chrome ve firefox’tan sonra gelen en iyilerden opera en iyi iki avantıjndan biri olan vpn özelliğinden bahsedeceğiz. Opera VPN nasıl açılır sorusunun cevabını;

  • Opera internet tarayıcısını bilgisayarınıza indirin
  • Kurulumu manuel ve otomatik aşamalarıyla tamamlayın
  • Opera internet tarayıcısını açın.
  • Ayarlar bölümüne gelin.
  • VPN kısmını “Ayarlarda Etkinleştir” özelliğini aktif edin.
  • Herhangi bir web adresine girin.
  • Adres çubuğunun solunda Sarı bir şekilde VPN sekmesi göreceksiniz.
  • Dilediğiniz ülkeyi seçerek VPN özelliğini aktifleştirebilirsiniz.

8 adımda hızlı bir şekilde Opera VPN nasıl açılır sorusunun cevabını sizlere aktarmaya çalıştık. Ancak tüm bu uygulamalarınıza rağmen isteğinizi yerine getiremediyseniz yorumlarda yaşadığınız sorunu dile getirirseniz max 3 saat içinde yorumunuza editör ekibimiz yanıt verecektir.

Tüm Yorumlar (0)