fbpx

Tek Mesajla Birinin Whatsappını Çökertmek

Doğuhan Subaşı
21 Mayıs 2020 19:09 / OKUMA SURESİ: 1 dk

Tek Mesajla Birinin Whatsappını Çökertmek. Bu düşünce binlerce kişinin aklına geliyor. Sevmediği insanla konuştuğunda yada tanımadığı bir kişiye sadece komiklik olsun diye Whatsappını çökertebilirsiniz. Sosyal medya platformlarında özellikle Tiktok’ta nasıl yaptım konusu adı altında paylaşılan videolarda sonucu göstermelerine rağmen Birinin Whatsapp’ını Çökertmek nasıl yapıldığını gösterilmemiş. Biz bu makale de sizlere Birinin Whatsappını Çökertmek adlı işlemleri adım adım göstereceğiz.

Tek Mesajla Birinin Whatsappını Çökertmek

Adım adım Konuştuğumuz Birinin Whatsapp’ını Çökertmek için öncelikle whatsapp web kullanmamız gerekiyor. Whatsapp web tarayıcı üzerinden whatsapp mesajlarınızı yönetebilmenize yarıyor. yani program kullanmadan hızlıca whatsappı bilgisayardan kullanmanız için birebirdir. Giriş yaptıktan sonra Whatsappını çökertmek istediğiniz kişiye öncelikle bir mesaj atın ve yanıt almaya çalışınız. Daha sonra karşı tarafa Whatsapp‘ın sınır koyduğu karakter sayısından fazla karakter içeren bir mesaj atınız.

Tek Mesajla Birinin Whatsappını Çökertmek

Yukarıdaki mesajı alana kadar uzun mesajlar atmalısınız. Bu uyarı mesajını aldıktan sonra “TAMAM” butonuna basacaksınız. Karşı tarafa giden uzun mesajları whatsapp sınrıladığı için telefonun ram’ini çok fazla kullanacağı için sistem yöneticisi whatsapp uygulamasını durduracak ve uzun mesajları sindirene kadar uygulamaya açmayacaktır. veya whatsapp’a girebilse bile çok yavaş olacaktır mesaj iletemeyecektir. Birinin Whatsappını Çökertmek bu kadar kolay aslında.

Whatsapp Nedir?

WhatsApp 180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla kişi arkadaşları ve ailesiyle, her zaman ve her yerde haberleşmek için WhatsApp kullanıyor. WhatsApp ücretsizdir ve dünyanın her yerindeki telefonlarda kullanılabilen kolay, güvenli, güvenilir bir mesajlaşma ve arama hizmeti sunar.

WhatsApp, önceden Yahoo’da toplam 20 yıl geçiren Jan Koum ve Brian Acton tarafından kuruldu. WhatsApp 2014’te Facebook’a katıldı, ama tüm dünyada hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışan bir mesajlaşma hizmetini geliştirme amacına odaklanmak için ayrı bir uygulama olarak çalışmaya devam ediyor.