fbpx

Remini Uygulaması – Eski Fotoğrafı Netleştirme Programı

Remini uygulaması sayesinde çok eskiden çekilmiş bulanık, renksiz ve odağı olmayan fotoğrafları canlandırmak sadece 30 saniyenizi alacak. Remini Uygulaması İle Eski Fotoğrafları Canlandırma nasıl yapılır? Remini Fotoğraf Canlandırma tüm detayları makale’de.

Remini Uygulaması

Remini Uygulaması. fotoğrafı netleştirme programı olan remini ile sadece 30 saniyenizi alacak. Anısı olan çok eksi fotoğraflarınızı Remini Uygulaması sayesinde çok kısa sürede yeni çekilmiş gibi bir hale getirebilirsiniz.  Remini hakkında kullanım detayları ve Remini sayesinde yeni gibi olan fotoğrafları görmek isterseniz makalemizin devamını okuyunuz.

Remini Uygulaması – Eski Fotoğrafı Netleştirme Programı

2000 yılı öncesinde çekilen fotoğraflar şüphesiz ki oldukça kalitesiz ve çok eski olan fotoğraflar da renkli değildi. Büyüklerimizin çekildiği fotoğrafların bir çoğu artık eskisi gibi anlaşılmayacak kadar bulanık ve hasar almış durumda. Fakat Remini kullanarak bu fotoğrafları 2020 yılında çekilmiş gibi kaliteli ve renkli bir hale getirmeniz mümkün. Eski Fotoğrafı Netleştirme Programı olarak en iyisi remini diyebiliriz.

Remini Uygulaması Hangi Platformlarda Mevcut?

Remini Uygulamasını kullanmak isterseniz android cihazınızdan play store’a veya ios cihazınıdan app store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip cihazınıza kurabilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuzda indirdiyseniz şimdi makalemizin devamında örnek fotoğraflarla devam edebiliriz.

Remini Uygulaması

Yukarıdaki fotoğrafta çok eski bulanık bir fotoğrafın ne kadar netleştiğini görebiliyorsunuz. Hatta bir tık yakınlaştırsanız piksellikten anlaşılmayacak bir fotoğrafın büyük oranda netleştiğini görebilirsiniz.

Remini Uygulaması

Yine farklı yeni bir örnekte burada evli çiftin yüzlerinin dahi görünmediği fotoğrafta remini uygulaması sayesinde anıların nasıl canlandığını görebiliyorsunuz.

Fotoğrafı Netleştirme Programı Remini Çalışma Mantığı

Uygulamaya özel geliştirilen yapay zeka sayesinde, yüklediğiniz fotoğrafın milisaniyeler içinde piksellerini tanıyıp toplu olarak birbirine yakın renk tonlarını tek bir piksel haline getirerek piksel sayısını arttırıyor ve renklerin uyumunu sağlıyor. Bu sayede yüklemiş olduğunuz fotoğraf netlik kazanarak yeni gibi görünüyor.

Remini Her Fotoğrafta İşlem Yapabiliyor mu?

%100’lük bir oranda evet diyemesekte neredeyse tüm fotoğraflarınızı reminiye yükleyerek canlandırabilir hatta renklendirerek yeni çekilmiş gibi yapabilirsiniz. Anılarınızı remini sayesinde yeniden gözlerinizin önüne koyabilir geçmişinizi canlandırabilirsiniz. Eski Fotoğrafı Netleştirme Programı reminiyi telefonunuza indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Remini Fotoğraf Canlandırma

Remini uygulaması üzerinden hareketsiz fotoğraflarınızda ağız, göz ve mimik kısımlarını hareket ettirebilirsiniz. Bunun için Remini uygulaması‘nı indirip Face Animator kısmında istediğiniz bir fotoğrafı seçerek tüm işlemi tamamlayabilirsiniz.

Remini Uygulaması Android İçin İndir

Remini Uygulaması İos İçin İndir

Tepki Ver

0
0
0
0
0

Benzer Yazılar


Tüm Yorumlar (2)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Kayıt Ol.
ferdi yeşilçınar 1 ay önce

Yakın zamanda akrabam öldü o yüzden bu programı kullanmak istiyorum

    Doğuhan Subaşı (Yazar)  1 ay önce

    kullanamazsanız iletişim sayfasından iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz.